Zencefilli Karışık Bitki Çayı

Zencefilli Karışık Bitki Çayı

130gr
11,00 TL

 

Doğal kış çayı zencefilli karışık bitki çayı özenle seçilmiş ve karıştırılmış bir drogtur. Yakıcı tadı hoş aroması ile sürekli bulundurmanız gereken iyi bir yardımcıdır. Organik sertifikalıdır, doğallığından hiçbir şey kaybettirilmeden ve hiçbir katkı eklenmeden paketlenir.

İçindekiler: zencefil kök, tarçın kabuk, yenibahar, karanfil, havlıcan, kakule

 

Nasıl Kullanılır ?

  • 1 tatlı kaşığı karışım, 1 su bardağı su içerisinde 7-8 dk. kaynatıldıktan sonra süzülerek içilir. Çayınıza bal ve limon ilave edebilirsiniz.

 

Organik Ürün Nedir ?

Bir ürünün organik olabilmesi için organik sertifikası olmak zorundadır. Bu sertifika ürünün üretimden tüketime kadar olan her aşamada doğallığına zarar verici işlemlerden korunduğu, bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlendiği ve sertifikalandırıldığı anlamına gelir. Özetle;

  • Yetiştirilecekleri toprak işlek ana yollardan, sanayi bölgelerinden, kirlenmiş su kaynaklarından ve atıkların bırakıldığı alanlar gibi tarlaya zarar verecek yerlerden uzakta olması gerekir.
  • Üretim aşamasında GDO'suz saf tohum kullanılır, suni gübre kullanılmaz, kimyasal ilaçlama yapılmaz.
  • Eğer ürün saf halinde satılmayacak işlenecekse (örneğin buğdaydan un, undan ekmek yapımı) bu işlemlerde kullanılan ürünler de organik, doğal olmalıdır.
  • Ambalajlama esnasında içerisine koruyucu, kimyasal katkı maddeleri eklenemez ve ambalaj gıdanın doğallığını bozmayacak kıstaslarda olur.
  • Ve tüm bu adımlar bağımsız sertifika kurumları tarafından denetlenir ve organik tarım ölçütlerine uyması halinde sertifikalandırılır. Sertifikası olmayan ürüne organik denilemez, organik ibaresi ile satışı yapılamaz.

 

Miktarı: 130 gr  •  Menşei: Türkiye


Arama etiketleri: rasayana organik zencefilli karışık bitki çayı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak şifalı doğal bitkisel çay ve kürleri

Bu ürünle ilgili yorum yapın