Soya Sosu

organik sertifikalı
Üretici parti numarası: G635736
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺19,00

 

Organik soya sosu, doğu ve güneydoğu asya mutfaklarında yaygın bir şekilde ve bazen de batı mutfaklarında tercih edilmektedir. Özellikle makarna çeşitlerinde ve ağızda pamuk gibi eriyen soya soslu tavuk yemeklerini hemen keşfetmeniz gerek. Fakat kısmen tuzlu olduğu için, yemeklerde kullanımda tuz ayarını sosun tuzlu olduğunu göz önüne alarak yapmak gerekir. Sadece vejetaryenler değil hepimizin vazgeçemeyeceği bir tat, artık organik (GDO’suz) olarak sofralarımızda. GDO’suz bir soya ürünü bulmanın dünyada neredeyse olanaksız hale geldiğini de dikkate alırsak.

 

Neden Ekoloji Market ?

  • Çünkü; ürünlerimizin hem yetiştiricilik aşamasında hem de işlenmesi sırasında hiçbir kimyasal madde (zirai ilaç, kimyevi gübre, emülgatör, gıda katkı maddesi, sarartıcı vb.) kullanılmamaktadır.
  • Çünkü; geleneksel beslenme alışkanlıklarımızdan kopmak istemiyoruz. Bu sebeple geleneksel lezzetleri organik üretim kurallarına göre üretiyoruz. Ürettiğimiz geleneksel tahin helvamız bu çalışmamızın en güzel örneği.
  • Çünkü; kendimizin güvenle tüketemeyeceği hiçbir ürünü üretmiyoruz. Ürünlerimizin içindeki tek katkı sevgimiz..

 

Miktarı: 250 gr  •  Menşei: Türkiye  •  İçindekiler: Organik soya sosu


Arama etiketleri: ekoloji market organik soya sosu nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak gerçek doğal sirke ve sos

Ürün etiketleri