Sıvı Oksi Leke Çıkarıcı

zararsız temizlik
Marka: naturalive
Üretici parti numarası: T620046
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺20,00

 

Sıvı Leke Çıkarıcı, doğal kaynaklı ham maddeler içerir. Tüllerde, beyazlarda ve renklilerde güvenle kullanabilirsiniz. Aktif oksijen ile zor leke ve yağları temizler. Beyaz çamaşırların sararmasını engeller. Çamaşır suyu içermediğinden eşyalarınıza ve çevreye zarar vermez. Suda kolayca parçalanır.

Tam olarak içeriği: %15-30 noniyonik, anyonik (hindistan cevizi eldesi) ve oksijen bazlı ağartıcı. Kesinlikle fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici gibi zararlı kimyasallar içermez. En iyi sonuç için kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.

 

Nasıl Kullanılır ?

  • Beyaz Çamaşırlar: Çamaşır yıkama sıvısı’na 1 kapak sıvı leke çıkarıcı’yı ilave edebilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.
  • Lekeli Çamaşırlar: Lekeli bölgeye ilave ederek makinenize yerleştirebilirsiniz. Beyazların 60°C’de renklilerin 40°C’de yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha ilave edebilirsiniz.
  • Fayans ve Derz Dolgular: Leke çıkarıcıyı doğrudan derzlere uygulayınız. 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz. Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1lt suya 1 kapak ilave ediniz.
  • Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak leke çıkarıcıyı makinenize ekleyiniz.

 

Miktarı: lt  •  Menşei: Türkiye  •  Uyarı: Serin ve kuru yerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Arama etiketleri: doğal naturalive sıvı leke çıkarıcı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak zararsız inatçı lekeler için leke çözücü deterjan

Ürün etiketleri