Himalaya Kristal Öğütme Tuz

ithal himalaya kristal
Marka: şifay
Üretici parti numarası: G682724
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺10,00

 

Aromatik olarak da farklı olan tamamen doğal saf haliyle Himalaya Tuzu yemeğin lezzetine lezzet katar. Her yemeğimizin konuğu, vücudumuza her gün doğrudan aldığımız, olmadığında vücudumuzun dengesi bozulan bu temel besin maddemizin tam doğal olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü diğer ürünler gibi ara sıra değil her gün kullandığımız ve kullanmak zorunda olduğumuz temel besin maddemizdir. Özellikle türlü işlemlerden geçirilerek oluşturulan rafine tuzlardan uzak durmak gerekir. Doğal da olsa tuzun aşırısının zararlı olabileceği de gözden kaçmamalı. Gereken ölçülerde tuz, fazla değil..

 

Himalaya Tuzu Nedir ?

Himalaya Tuzu herkesin sıklıkla duyduğu gibi doğada bilenen en saf ve değerli tuzdur. Bir çeşit kaya tuzudur. Ülkemizde çıkan Çankırı Kaya Tuzu gibi, farklılığı Çankırı Kaya Tuz’undan daha eski 250 milyon yıllık bir oluşum olması ve farklı molekül yapısında olmalarıdır. Bu molekül yapısından dolayı vücudumuz tarafından çok daha kolaylıkla emilir.

Vücudumuzda bulunan ve devamlı ihtiyaç duyduğumuz 84 elementin tümünü içinde barındırır. Sağlıklı bir yaşam için tuz insan vücudunun ihtiyaç duyduğu olmazsa olmaz bir maddedir.

 

Miktarı: kg  •  Menşei: Pakistan  •  Uyarı: Kuru yerde muhafaza ediniz, yapısı gereği nemi emer.


Arama etiketleri: şifay organik doğal himalaya kaya tuzu nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak öğütme kaya tuzu

Ürün etiketleri
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı