Gerçek Tıp

sağlıklı yaşam kitabı
Marka: hekimana
Üretici parti numarası: Y410279
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺42,00

 

Yazar Aidin Salihin yitik şifanın izinde alt başlığı ile özetlemeye çalıştığı hastalıklar ve çözümleri, bitkilerle çözümler ve en önemlisi hasta olmamak için nasıl yaşamamız gerektiği gibi konuları derinlemesine işlediği kitabı Gerçek Tıp - Yitik Şifanın İzinde. Kitabı okudukça nasıl yaşadığımız, aslında nasıl yaşamamız gerektiği, ne kadar basit yaşam alışkanlıklarının ne kadar ciddi sorunlar ürettiğinin bilincine varacaksınız. Aynı zamanda şifa kaynağı bitkileri ve yöntemleri keşfedeceksiniz.

 

Arka Kapak - Kitap Tanıtımı :

“Gerçek Tıp”, hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kanunları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor. Tüm sağlık meselelerinin gerçek bir tıp yaklaşımıyla ele alındığı bu çalışmayla “az yiyerek” ve “doğru beslenerek” sağlığınızı koruyabilir; önerilen yöntemlerle hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. “Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi.” (Buhari, “Kader”, 4)

 

Sayfa: 447  •  Yazar: Aidin Salih  •  Yayınevi: Sadehayat Yayıncılık


Arama etiketleri: gerçek tıp yitik şifanın izinde aidin salih yazarının tek kitabı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak doğal ve sağlıklı yaşam için yöntemler ve alışkanlıklar üzerine sağlıklı yaşam kitabı

Ürün etiketleri