Lavanta Kokulu Sprey Deodorant

zararsız ve 24 saat etkili
Marka: lanaturel
Üretici parti numarası: B200009
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺18,00

 

Koku oluşmasını en az 24 saat engeller. Gözenekleri tıkamaz, terlemeyi önlemez. Doğal deodorantın tek özelliği kötü kokuya neden olan bakterilerin oluşmasını engelleyerek kokuyu yok etmesidir. Doğal deodorant dışarıya koku verme amaçlı üretilmemiştir. Elbiselerde leke yapmaz ve yapışkanlık hissi vermez. Özel lavanta kokusu ile kadınlara özgü üretilmiştir.

 

Ürün İçeriği ?

  • Zeytin yaprağı suyu
  • Palmiye ağacı yağı gliserini
  • Doğal mineral tuz
  • Mısır şekeri sakızı
  • Bitki ve çiçek suları

 

Neden Tercih Edilmeli ?

Normal deodorantlar, parfümler… vb. içeriğindeki kimyasallar nedeniyle kanser dahil birçok probleme yol açtığı araştırılmış ve kanıtlanmış gerçeklerdir. Cilt yapısı gereği üzerine sürülen her şeyi emen özelliğe sahiptir. Gündelik yaşamda sıklıkla kullandığımız parfüm ve deodorantların içerisinde bulunan kimyasallar da cildimiz tarafından emilir ve içindekiler kısmındaki tüm vücuda zararlı kimyasallar vücudumuz içerisine girer. Kısa vadede olumsuz etkisi hissedilmeyen bu günlük alışkanlık uzun vadede yıkıcı problemlerle karşılaşmamıza yol açabilir. O nedenle yiyerek içerek doğrudan vücudumuza aldığımız gıdalara dikkat ettiğimiz gibi vücuda sürülen, temas eden ürünler için de aynı hassasiyeti göstermek gerekmektedir.

 

Miktarı: 50 ml  •  Uyarı: Etkili olması için temiz bölgeye uygulanması gerekir.


Arama etiketleri: lanaturel organik doğal sprey deodorant nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak lavanta kokulu bayan kadın deodorantı

Ürün etiketleri
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı