Chia Tohumlu Detoks Çorba

Chia Tohumlu Detoks Çorba

400gr
14,00 TL 10,00 TL

 

Organik Chia Thoumu da içeren Detoks Çorba; kavuzlu tam buğday, mercimek çeşitleri (yeşil, kırmızı), maş fasulyesi, kabuklu pirinç, kavuzlu bulgur, ısırganotu, akdiken, biberiye, kekik, nane, kırmızı toz biber içerir. Hazırlanışı: bir su bardağı sıcak su içerisine bir tatlı kaşığı organik Detoks çorba karıştırılıp haftada 3 defa içilir. Bir aylık kür şeklinde kullanılır. Bir ayın sonunda eğer kullanmaya devam edilecekse bir hafta ara vermek gerekir. Dilerseniz hazır çorba gibi de pişirilebilir.

 

Organik Ürün Nedir ?

Bir ürünün organik olabilmesi için organik sertifikası olmak zorundadır. Bu sertifika ürünün üretimden tüketime kadar olan her aşamada doğallığına zarar verici işlemlerden korunduğu, bağımsız denetim kuruluşları tarafından denetlendiği ve sertifikalandırıldığı anlamına gelir. Özetle;

  • Yetiştirilecekleri toprak işlek ana yollardan, sanayi bölgelerinden, kirlenmiş su kaynaklarından ve atıkların bırakıldığı alanlar gibi tarlaya zarar verecek yerlerden uzakta olması gerekir.
  • Üretim aşamasında GDO'suz saf tohum kullanılır, suni gübre kullanılmaz, kimyasal ilaçlama yapılmaz.
  • Eğer ürün saf halinde satılmayacak işlenecekse (örneğin buğdaydan un, undan ekmek yapımı) bu işlemlerde kullanılan ürünler de organik, doğal olmalıdır.
  • Ambalajlama esnasında içerisine koruyucu, kimyasal katkı maddeleri eklenemez ve ambalaj gıdanın doğallığını bozmayacak kıstaslarda olur.
  • Ve tüm bu adımlar bağımsız sertifika kurumları tarafından denetlenir ve organik tarım ölçütlerine uyması halinde sertifikalandırılır. Sertifikası olmayan ürüne organik denilemez, organik ibaresi ile satışı yapılamaz.

 

Miktarı: 500 gr  •  Menşei: Konya  •  Uyarı: Prospektüsü okuyunuz.


Arama etiketleri: rasayana organik chia tohumlu detoks çorba nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için organik gıda ürünleri

Bu ürünle ilgili yorum yapın
 
Benzer Ürünler