Sıvı Bulaşık Makinası Deterjanı

Sıvı Bulaşık Makinası Deterjanı

1 lt
22,00 TL

 

Borakslı Bulaşık Makinesi Sıvısı, doğal kaynaklı ham maddeler içerir. Boraks, soda ve karbonatın temizleyici gücü ile bulaşıklarınızı temizleyin. Suda kolayca parçalanır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. 

İçindekiler: Noniyonik aktif madde (hindistan cevizi eldesi), sodyum sitrat (limon tuzu eldesi), glutamik asit (şeker eldesi), sodyum bikarbonat, cmc, sitrik asit (limon tuzu), boraks

 

Nasıl Kullanılır ?

  • Her yıkamadan önce mutlaka çalkalayarak 1 kapak borakslı sıvı bulaşık makinesi deterjanını bulaşık makinenizin deterjan kısmına koyunuz. Çok kireçli sularda ve çok kirli bulaşıklarda deterjan miktarını artırabilirsiniz. Parlatıcı olarak elma sirkesini kullanmanızı öneririz.
  • Bulaşık deterjanından etkin sonuç alabilmek için oksi leke çıkarıcı ile kullanılmasını öneririz.1,5 ölçek bulaşık deterjanına 1tatlı kaşığı oksi leke çıkarıcı ilave edilir.

 

Miktarı: lt  •  Menşei: Türkiye  •  Uyarı: Serin ve kuru yerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Arama etiketleri: doğal naturalive borakslı bulaşık makinesi sıvısı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak zararsız bulaşık makinası deterjanı

Bu ürünle ilgili yorum yapın