Bebek Sabunu

elde üretim, bitkisel
Üretici parti numarası: B360007
Teslim tarihi: 24 saatte kargoda
₺10,00

 

"Yepyeni, beyaz, saf ve narin..
Dünyaya gözlerini yeni açmış kanatsız melekler gibi.."

Bebek sabunu içeriğinde zeytinyağı yanında lavanta ve papatya özlerini barındırdığı için hoş kokusu yanında özellikle bebeklerin ciltlerinde oluşan tahrişlere ve pişiklere karşı doğal bir önlemdir. Bebeğiniz mutlu, siz mutlu..

 

El Yapımı Doğal Sabunun Farkı :

  • El yapımı sabunlarımız tamamen yenilebilir zeytinyağı ile birlikte sabuna özgü uçucu bitki yağlarından her bir işlemi elde hazırlanarak üretilir. Piyasada doğal olarak satılan bazı sabunlar zeytinyağının dinlendirilmesi sürecinde altta kalan zeytinyağının acı ve değersiz kısmından yapılırken bizim sabunlarımızda yenilebilir olan üstte biriken değerli kısmı kullanılır.
  • İçerisinde kimyasal katkı maddeleri, koruyucu, yapay boya, sentetik esans vb. katkı maddeleri kullanılmaz, tam doğal içeriğe sahiptir.
  • Soğuk işlemle üretildiğinden içerisindeki tüm değerlerini korur. İçerisinde doğal olarak mevcut olan gliserin soğuk işlem nedeniyle sabundan ayrılmaz ve cildin nem dengesini muhafaza eder. Piyasadaki bazı doğal sabunlar ise sıcak işlemle yani kazanlarda kaynatılarak üretilir. Bu işlem sıcaklığın zeytinyağındaki ve içeriğindeki bitkisel yağlardaki bazı yararlı maddeleri yok etmesinden ötürü verimsizdir.
  • Sabuna şekil verilirken tahta kalıplar kullanılır, doğallığını bozmasa da kullanılan kalıplara bile dikkat edilir. Elle karıştırılır, elle kesilir, elle paketlenir.
  • Sabunun içeriğinde her bir sabuna özel koku vermesi ve aromaterapik etki için o sabuna özgü uçucu bitki yağları yanında köpürmesi için hindistan cevizi yağı, sabun haline gelebilmesi için sabun bazı, cildin nem dengesini sağlamak için zeytinyağı kullanılır.

 

Miktarı: 100 gr  •  Menşei: Sakarya  •  İçindekiler: sabuna özgü bitkisel yağ, zeytinyağı (asg.%65), hindistan cevizi yağı, bitkisel yağlar, naoh (kostik), su.


Arama etiketleri: gerçek saf uçucu bitki yağlarından elde edilmiş doğal bebek sabunu nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için el yapımı sabun

Ürün etiketleri
Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı