Alışveriş Rehberi

 

Hangi ürünü alacağınıza karar verin:

Sitemiz aradığınız ürünü kolayca bulabilmeniz için mümkün olduğunca sade ve kolay kullanılabilecek şekilde tasarlandı. İlgi alanınızdaki ürünü bulabilmeniz için ilgili kategori başlığına gidebilir, aradığınızla benzer ürünlere göz atabilir veya doğrudan site üzerinden arama yapabilirsiniz. Ürün açıklamalarına ve yorumlarına göz atarak satın alma işlemine karar verebilirsiniz.

 

Almak istediklerinizi sepetinize atın:

Bir veya birden fazla ürünü sepete ekleye tıklayarak sepetinize atabilir, almak istediğiniz tüm ürünleri sepetinize ekledikten sonra sepetinize giderek satın alma işlemini başlatabilirsiniz.

 

Üye olarak avantajlardan yararlanın:

Sitemiz üzerinden üye olmadan da alışveriş yapabilmeniz mümkün ancak fırsatlardan yararlanmak ve işlemlerinizi hızlı halledebilmek için üye olmanızı öneriyoruz. Üyelikte sizden sadece gerekli olan bilgiler istenmektedir. Siparişinizin en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi ve siparişiniz üzerindeki işlemlerden zamanında haberdar olabilmeniz için lütfen üyelik bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.

 

Ödeme adımına geçin ve satın alma işlemini tamamlayın:

Ödeme adımına geçerek size en uygun ödeme yöntemini seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Ödeme seçenekleri: Kredi Kartı, Havale/EFT, Kapıda Ödeme Seçeneği'dir. Her bireri sizin açınızdan güvenli ödeme yöntemleridir. Sitemizde SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu sistem ile kredi kartı bilgileriniz şifrelenir ve bankanız haricindeki kurum ve kişiler tarafından görünmesi engellenir. Düşünüldüğünün aksine ödeme yapan kişinin ad ve soyadı, e-posta adresi, ödeme tutarı, ödemenin yapıldığı tarih ve saat haricindeki bilgileri göremeyiz. Bunlar bankanız ve sizin aranızda özel kalır, şifrelenir. Ödemeniz onaylandığında siparişiniz başarıyla tarafımıza iletilmiş olur.

 

Siparişin hazırlanması ve kargoya verilmesi:

Siparişiniz başarıyla alındıktan sonra sipariş özetiniz anlık olarak e-posta adresinize iletilir. Sipariş işleme alınıp hazırlanmaya başlanınca tekrardan e-posta adresinize bilgilendirme yapılır. Siparişinizdeki tüm ürünler itinalı olarak hazırlanır. Cam gibi kırılabilecek, hasar görmesi muhtemel ürünler patpat (baloncuklu) torbalara sarılarak paketlenir. Ortalama 24 saat içerisinde seçtiğiniz kargo şirketine paketiniz teslim edilir. Kargo şirketi işlem yaptığı anda kargo takip numarası ve bağlantısı e-posta adresinize ve telefonunuza mesaj olarak iletilir.

 

Kargo süreci ve teslimat:

Kargoya verilen paketinizin sorumluluğu kargo şirketine geçer. Adresinize bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir. Net bilgiye kargo şirketinin bağlı olduğunuz şubesini arayarak ulaşabilirsiniz. Kargonuzun sıkıntısız bir şekilde tarafınıza ulaşması için kargonuzu takip etmeyi, teslimatın yapılacağı zamanda teslimat adresinde bulunmayı ihmal etmeyiniz. Adresinizde kimsenin olmaması halinde kargo şubesinden paketinizi sizin almanız gerekecektir.