Sisal Masaj Eldiveni

Sisal Masaj Eldiveni

sisal lifi
8,00 TL

 

Çoğunlukla Güney Afrika ve Uzakdoğu'da yetişen Sisal bitkisinde doğal olarak mevcut olan liflerden tamamen doğal olarak üretilir. Tam doğal bir ürün olduğu için insan doğasına tam uyumludur. Cilt gözeneklerinin açılmasını sağlayarak cildinize nefes aldırır ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Bu işlemini yerine getirerek ciltteki ölü hücrelerin yenilenmesini, cilt yüzeyindeki yağlanmanın oluşmasını engeller. Dolayısı ile sivilce, akne gibi cilt yüzeyindeki yağlanma ile paralel oluşan problemlerin giderilmesinde de kullanılır. Düzenli kullanımında vücuttaki selülit oluşumunun önüne geçtiği gibi var olan selülitlerin azalmasını sağlar. Hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez ve tamamen doğal yöntemlerle işlenir.

 

Nasıl Kullanılır ?

Suyla birlikte yumuşatılarak kullanıldığında vücudunuzun hemen her bölgesinde masaj etkisi oluşturur. Banyoda kullanımda her iki yüzüne sabun veya duş jelini köpürtüp vücut sabunlandıktan sonra sisal lifi ile derinlemesine temizlik yapılır.

 

Boyutları: 200x120 (mm)  •  Uyarı: Kullanım sonrası ürünün uzun ömürlü olması için kurutma işlemi uygulamayınız.


Arama etiketleri: doğal ham sisal masaj eldiveni lifi nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için sisal bitkisi banyo lifi

Bu ürünle ilgili yorum yapın
 
Benzer Ürünler