Sarımsak Ekstraktı 250ml

Sarımsak Ekstraktı 250ml

yıllanmış
45,00 TL

 

Yıllanmış sarımsak ekstraktı (özü), sarımsak, sirke, limon ve suyun belli oranlarda bir araya getirilip hazırlandıktan sonra en az 1 yıl özel koşullarda bekletilerek oluşumu sağlanmış bir karışımdır. 1 yıldan sonra ne kadar beklerse daha da kalitesi artan bozulmayan doğal bir üründür. Günümüzde çalışan insanlar sarımsağı kokusundan dolayı tüketememekte ve bu yüzden sarımsağın faydalarını alamamaktadırlar. Yıllanmış sarımsak ekstraktı kullandıktan sonra kokusu kalmadığı için ve tadı yumuşak olduğu için rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. 1 şişede yaklaşık 28 günlük miktar bulunmaktadır. Raf ömrü uzun sürelidir. Bekledikçe kalitesi ve faydası artan bir üründür. Hiçbir koruyucu madde ve katkı maddesi yoktur. %100 doğal bir gıda takviyesidir, ilaç değildir.

 

Nasıl Kullanılır ?

Her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı düzenli olarak aynı saatlerde kahvaltıdan 15-20 dakika önce alınması tavsiye edilir. Mide rahatsızlığı olanlar tok karnına da kullanabilirler. Güneş görmeyen yerde saklanmalıdır. Yaz aylarında buzdolabında saklayabilirsiniz. Kokusu 10 dakika sonra ağızdan gitmektedir. Kesinlikle çiğ sarımsak gibi ağızda kokusu kalmaz. Çalışanlar rahatlıkla kullanabilirler. 

 

Miktarı: 250 ml  •  Menşei: Kastamonu  •  İçindekiler: Sarımsak, sirke, limon, su


Arama etiketleri: saf doğal şahsar yıllanmış sarımsak ekstraktı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için taşköprü sarımsağından elde edilen yıllanmış sarımsak özü

Bu ürünle ilgili yorum yapın