Koenzim Q10 Sabunu

Koenzim Q10 Sabunu

125gr
10,00 TL

 

Ciltteki sarkma ve kırışmalara karşı etkilidir. Kırışıklığı azaltır, yaşlanma etkilerine karşı içeriğinde bulunan yüksek antioksidanlar sayesinde cildinizi hızla yeniler ve sıkılaştırır. Güneş ışınları sonucu oluşan cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olur. Günlük bakım ve makyaj temilemesinde kullanabileceğiniz ideal sabundur.

İçindekiler: Zeytinyağı, kantaron yağı, susam yağı, brokoli, sabun bazı, yağmur suyu, portakal yağı, aynı safa çiçeği kullanılarak el yapımı olarak üretilmiştir. Zeytinyağının doğallığını koruyarak hiçbir işlemden geçirmeden yağmur suyu ile üretilmiştir. Hayvansal yağ, boya katkı maddesi, katı yağlar kesinlikle kullanılmamıştır. Daha verimli sonuç için sabunu her kullanımda ilk köpüğünü yıkayarak temizleyin ve sonra kullanınız. Kullanımdan sonra soğuk su ile yıkayıp durulayınız.

 

Miktarı: 125 gr  •  Menşei: İzmir  •  Uyarı: Kuru olarak muhafaza ediniz.


Arama etiketleri: doğal zeytinyağlı elitar coenzim koenzim q10 sabunu nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için bitkisel elde üretim el yapım sabun

Bu ürünle ilgili yorum yapın