Kinoa Tohumu

Kinoa Tohumu

250gr
37,00 TL

 

Organik Kinoa Tohumu (Beyaz), tamamen doğal olarak üretilmiş ve Ceres tarafından sertifikalandırılmıştır. İçeriğinde sadece organik kinoa tohumu vardır. 3-4 bin yıl önce insanın tüketebilmesi için evcilleştirilen Kinoa besin değeri ve şifalı özellikleri açısından "bütün tahılların anası" diye isimlendirilmiştir. Aynı zamanda FAO tarafından süper gıda olarak kabul edilmiştir. 9 temel amino asidi içeriğinde barındıran tam bir protein kaynağıdır. Glutensizdir. Manganaz, magnezyum, lizin ve demir açısından zengindir.

 

Neden Ekoloji Market ?

  • Çünkü; ürünlerimizin hem yetiştiricilik aşamasında hem de işlenmesi sırasında hiçbir kimyasal madde (zirai ilaç, kimyevi gübre, emülgatör, gıda katkı maddesi, sarartıcı vb.) kullanılmamaktadır.
  • Çünkü; geleneksel beslenme alışkanlıklarımızdan kopmak istemiyoruz. Bu sebeple geleneksel lezzetleri organik üretim kurallarına göre üretiyoruz. Ürettiğimiz geleneksel tahin helvamız bu çalışmamızın en güzel örneği.
  • Çünkü; kendimizin güvenle tüketemeyeceği hiçbir ürünü üretmiyoruz. Ürünlerimizin içindeki tek katkı sevgimiz..

 

Miktarı: 250 gr  •  Menşei: Peru  •  Uyarı: Gluten içermez.


Arama etiketleri: ekoloji market organik kinoa beyaz nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için organik gıda ürünleri

Bu ürünle ilgili yorum yapın