Yüzey Temizleyici (Kil İçerikli)

Yüzey Temizleyici (Kil İçerikli)

600gr
12,00 TL

 

Killi Genel Yüzey Temizleyici, doğal kaynaklı ham maddeler içerir. Tüm yıkanabilir yüzeylerin temizliğine uygundur. Fayanslar, duvarlar, mermer, karo ve yer döşemelerinde güvenle kullanabilirsiniz. Boraks ile zor kirleri temizler. Kötü koku oluşumunu önler. Suda kolayca parçalanır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. 

İçindekiler: kil, zeolit, boraks, karbonat, limon tuzu, kaya tuzu, limon aroması. Kesinlikle fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici gibi zararlı kimyasallar içermez. En iyi sonuç için kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.

 

Nasıl Kullanılır ?

  • Ölçekle yeteri miktarda ürünü yüzeye yayınız. Bir miktar borakslı elde bulaşık’tan ilave edip ovalayarak temizleyiniz. Bol su ile durulayınız.

 

Miktarı: 600 gr  •  Menşei: Türkiye  •  Uyarı: Serin ve kuru yerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Arama etiketleri: doğal naturalive kil içerikli genel yüzey temizleyici toz nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak zararsız genel ev temizlik deterjanı

Bu ürünle ilgili yorum yapın