Kefir Sabunu

Kefir Sabunu

120gr
8,50 TL

 

Türkiye'nin tek gerçek kefir sabunu tamamen doğal ve katkısız. Sabunun rengi içeriğinde renk koruyucu gibi katkı maddeleri içermediğinden zamanla koyulaşabilir. Kefir sabunu saç için de cilt temizliğinde de ortak olarak kullanılabilir. Düzenli olarak kullanıldığında kefirin yararlarının cilde kazandırılmasını sağlayabilirsiniz. Üretiminde doğal palm yağı ile birlikte kefir kullanılır. Kokusu ise doğal çiçek özlerinden gelmektedir. Ciltte herhangi bir kalıntı bırakmaz, cildi nemlendirir.

 

Kefir Nedir ?

Kefir içerdiği probiyotik, vitamin ve minerallerle insan sağlığını korumada ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmede yardımcı önemli bir gıda maddesidir. İçeriğinde bulunan faydalı bakteri sayısını sağlayabilen başka bir gıda seçeneği bilinmemektedir. Sağlıklı bir süt ürünü olmasının yanı sıra, yemeklerde ayran yerine tercih edilebilen bir içecektir.

 

Miktarı: 120 gr  •  Menşei: Bursa  •  İçindekiler: Kefir, Palm yağı, Çiçek özleri


Arama etiketleri: gerçek doğal kefirden elde edilmiş saf radoha kefir sabunu nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için bursa

Bu ürünle ilgili yorum yapın
 
Benzer Ürünler