Kakaolu Fındık Sütü

Kakaolu Fındık Sütü

250ml
14,00 TL

 

Sağlık için, Isola Bio için! GLUTENSİZ, LEZZETLİ ve SAĞLIKLI içeceklerin en lezzetlisi en besleyicisi, üstelik düşük kalorili..

Günün her saatinde sizinle. Gün içerisinde farklı bir tat ile tazelenmeye ve güne kaldığı yerden daha enerji dolu devam etmeye ne dersiniz? Bu şahane lezzete bayılacaksınız. İlave şeker yok, ilave yağ yok. Gluten yok. Sadece bolca lezzet var.

Kakaolu fındık içeceğinizi kahvaltıda ya da gün içerisinde ara öğünlerde tüketebileceğiniz gibi; kahvenize, müsli ve türevlerinde, tüm tariflerinizde süt ürünleri yerine kullanabilirsiniz. Kakaolu fındık içeceğimiz pirinç bazlı olup her daim en popüler içeceklerimizdendir; doğal olarak glutensiz ve laktoz içermediği için sindirimi kolaydır. GDO ve ilave şeker içermez.

İçindekiler: Organik pirinç (%20), su, ham şeker kamışı (%4), fındık (%3), yağı azaltılmış kakao (%1,2), soğuk sıkım ayçiçek yağı, siyam baklası sakızı, ksantan sakızı, deniz tuzu.

 

Miktarı: 250 ml  •  Menşei: İtalya  •  Uyarı: Gluten içermez.


Arama etiketleri: isola bio organik kakaolu fındık sütü nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak için organik süt alternatifi glutensiz ve laktoz içermeyen doğal içecek

Bu ürünle ilgili yorum yapın