Genel Yüzey Temizleyici

Genel Yüzey Temizleyici

1 lt
10,00 TL

 

Genel Yüzey Temizleyici, doğal kaynaklı ham maddeler içerir. Tüm yıkanabilir ve silinebilir yüzeylerin temizliğine uygundur. Fayanslar, duvarlar, mermer, karo ve yer döşemeleri ile birlikte ayna, pencere camı ve cam eşyalarda, halı ve koltuklarda güvenle kullanabilirsiniz. Çizmeden temizler, durulama gerektirmez, iz bırakmaz. Boraks ile zor kirleri temizler. Kötü koku oluşumunu önler. Suda kolayca parçalanır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. 

Tam olarak içeriği: %5-15 şeker ve hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyici, >%5 boraks. Kesinlikle fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici gibi zararlı kimyasallar içermez. En iyi sonuç için kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.

 

Nasıl Kullanılır ?

  • Yüzey Temizliği: 5 lt suya 1 kapak (20ml) ekleyiniz.
  • Halı ve Koltuklar: 1 lt suya 2 kapak (40ml) ekleyiniz.
  • Cam Eşyalar ve Pencereler: 1 lt suya 1/2 kapak (10ml) ekleyiniz.

 

Miktarı: lt  •  Menşei: Türkiye  •  Uyarı: Serin ve kuru yerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Arama etiketleri: doğal naturalive genel yüzey temizleyici sıvı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak zararsız genel ev temizlik deterjanı

Bu ürünle ilgili yorum yapın