Çamaşır Yıkama Sıvısı 200ml

Çamaşır Yıkama Sıvısı 200ml

200ml
7,00 TL 6,00 TL

 

Çamaşır Yıkama Sıvısı, doğa ve sağlık için hiçbir risk taşımayan çamaşır yıkama sıvısı beyaz ve renkli çamaşırları yıkamada güvenle kullanılabilir. 3,5 litre sıvı deterjanlara eş değer konsantre üründür. Boraks ile zor kirleri temizler, kötü koku oluşumunu önler.

Tam olarak içeriği: %15-30 şeker ve hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyici, %10 ayçiçek yağlı sabun, %5 boraks, %5 carboxymethyl cellulose (cmc). Kesinlikle fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici gibi zararlı kimyasallar içermez. En iyi sonuç için kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz.

 

Nasıl Kullanılır ?

  • 5kg kapasiteli çamaşır makinesi için 1,5 kapak (60ml, 25 yıkama), 7kg kapasiteli çamaşır makinesi için 2 kapak (80ml, 18 yıkama) çamaşır yıkama sıvısını çamaşır makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz. Daha fazla çamaşır ve sert sular için 1/3 kapak daha fazla deterjan kullanılması ve beyazların 60°C, renklilerin 40°C'de yıkanması önerilir. Lekeli çamaşırlarda Sıvı Leke Çıkarıcı ilave edebilirsiniz. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi netice almak için makineniz çamaşır yıkama sıvısını alıp ısındıktan sonra en az 6 saat bekletip, durulayınız.

 

Miktarı: 200 ml  •  Menşei: Türkiye  •  Uyarı: Serin ve kuru yerde, kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Arama etiketleri: doğal yeşil köpük çamaşır yıkama sıvısı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak zararsız çamaşır makinası deterjanı

Bu ürünle ilgili yorum yapın