Çin Yağı 5ml (China Oel)

Çin Yağı 5ml (China Oel)

5ml
22,00 TL

 

Çin Yağı, uçucu (esansiyel) bir yağ olup buharlı damıtma (distilasyon) yöntemi ile tamamen doğal olarak elde edilir. Doğallığından hiçbir şey kaybettirilmez ve hiçbir katkı maddesi, esans vb. eklenmez. Çin yağı diye adlandırılmasına rağmen Almanya'da üretilir.

Bitkisel yağlar, geleneksel tıpta tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir. Bir iki damla bitki yağı ile örneğin bir demet çiçeğin içindeki etkin maddeler vücuda kazandırılabilir. Kullanılmadan önce uzmanına danışmak ve doğru şekilde kullanılmaları önemlidir. Aksi takdirde olumlu sonuç vermeyebilir veya istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Uçucu yağlar evde koku amaçlı kullanılabilir. Areomaterapik etki için birebirdirler.

 

Nasıl Kullanılır ?

  • Bir çay fincanı (30 ml) suyun içerisine 2-3 damla (0,2 ml) damlatılarak içilir. Pamuğa 1-2 damla damlatılarak uygulanmak istenen bölgeye sürülür. Sıcak suyun içerisine damlatılarak buharı nefesle çekilir.

 

Miktarı: ml  •  Menşei: Almanya  •  Uyarı: Kullanma talimatına uyarak kullanınız.


Arama etiketleri: china oel doğal bitki nane çin yağı nerede satılır nereden satın alınır fiyatı ne kadar nerede bulunur satın almak şifalı bitkisel uçucu esansiyel aromaterapi için aromaterapik yağ

Bu ürünle ilgili yorum yapın